Dijital Kültür Platformu KAPAT


;
sedep
Divanını Yakan Şair – Geceler Yalnız

Divanını Yakan Şair – Geceler Yalnız devamını gör..

SEDEP
sedep
Örtüsüz Yüzler – İncir Uyutması

Bir yaz sıcağında incir ağacının altında serinlenirken koparılan incirin çekirdekleriyle zikir yaparak uyuya kalmak, derin bir huşuya vesiledir devamını gör..

SEDEP
sedep
Menzile Koşan Süvariler – Büyük Bozgun

Her şey Havva’yla Âdem’in cennetten gönderilmesiyle başladı. devamını gör..

SEDEP
sedep
Kalanlara- Daima Baştan

Bunca uzağa neden atmıştın. Beni. Yani bendenizi. Kalabalıklar arasından omzuma biri çarptığında aklıma ilk gelen hayalinizdi. Demiştim. Biliyordunuz. İçimden geçenleri… devamını gör..

SEDEP
sedep
Güneşe Yakın – Akşam

Güneşe Yakın – Akşam devamını gör..

SEDEP
sedep
Gri otobüs –Gölgede Eriyen

Uzun zamandır beklenen haber geldi. Herkes yemek masasında sessizce otururken “Bekleme Senfonisi” çalıyordu. Telefonun sesi, müziği bölene kadar böyle sürdü. Gemi hazırdı, o soğuk mart akşamı yola çıkmak üzereydi. Küçük, cılız, paslı bir gemi, umudun tek aracıydı. O kadar eskiydi ki boyaları sulara dökülüyordu. Uzak bir şehre, vaat edilmiş bir toprağa demirleyecekti. devamını gör..

SEDEP
sedep
Kızıl Yol – Futbol

Yaşananlar öyle basitçe unutulacak türden değildi. Selaydin, kabusların uykuları böldüğü gecelere hapsolmuştu. Binlerce koridoru hep aynı yere çıkan bir labirentte mahsur kalmıştı sanki. Sürekli bir çıkış yolu arayışındaydı. Dönüp dolaşıp aynı noktaya varıyordu. devamını gör..

SEDEP
Video

YTB Haftanın Özeti

; ;